Dış Cephe Boyaları
Polyester (Yağ) Esaslı Desenli Püskürtme Sıva ve Kaplamaları
Kenitex, 50 yıldan beri 40’ı aşkın ülkede başarı ile uygulanan, en iyisi olduğu kanıtlanmış, ABD patentli, lisans ile üretilen, polyester (yağ) esaslı dış cephe kaplamasıdır. Özel patent reçinesi sayesinde hiç su geçirmez, çok iyi nefes alır. Lifli yapısı ile çatlamaz, dökülmez, pullanmaz. Esnektir, benzersiz yapışma gücü vardır. -45 °C’de bile uygulanabilir, depolanabilir.
Polyester (Yağ) Esaslı Desenli Püskürtme Sıva ve Kaplamaları
Kenitex’e güvenenleri düşük vasıflı taklitlerine mecbur bırakmamak amacıyla geliştirilen Kenitex’in adı Kenflex’dir; bu nedenle Kenitex’e gerçek anlamda tek benzeyen seçenek de Kenflex’dir.
Astar
Polyester (Yağ) esaslı, duvar yüzeyini emprenye etmek için kullanılan şeffaf bir astardır.
Pliolite Reçine Esaslı Dış Cephe Boya ve Kaplaması
Pliolite reçine esaslı su geçirmez, buhar geçirgen özellikli dış cephe boya ve kaplamasıdır. Düz ve grenli olmak üzere iki çeşidi vardır.
Silikon Esaslı Dış Cephe Boyası
Silikon esaslı akrilik bağlayıcılı, su geçirimsiz, nefes alan, mat bir dış cephe kaplamasıdır. Düz ve grenli olmak üzere iki çeşidi vardır.
Akrilik Esaslı Dış Cephe Boyası
Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı dış cephe boyasıdır. Düz ve grenli olmak üzere iki ayrı tekstürde üretilmektedir.
Elastomerik Dış Cephe Boyası
Elastomerik reçine esaslı, esnek, kılcal hataları örtebilen, yarı mat, kolay sürülebilen bir dış cephe boyasıdır. Düz ve grenli iki tekstürlü vardır.
Silikon Esaslı Dış Cephe Boyası
Silikon esaslı akrilik bağlayıcılı, su geçirimsiz, nefes alan, mat bir dış cephe kaplamasıdır. Düz ve grenli olmak üzere iki ayrı çeşidi vardır.
Akrilik Esaslı Dış Cephe Boyası
Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı bir dış cephe boyasıdır. Düz ve grenli olmak üzere iki ayrı tekstürde üretilmektedir.
   
       
       
       
       

Yapıların her türlü iç ve dış cephe kaplamalarında kullanılan, otoklavda sertleştirilmiş düz veya ahşap desenli yüzey görünümüne sahip doğal lifli çimento esaslı levhalardır.

Yapılarda estetik görünümlü bindirmeli dış cephe kaplaması uygulamalarında kullanılan otoklavda sertleştirilmiş düz veya ahşap desenli yüzey görünümüne sahip doğal lifli çimento esaslı yalı baskı plakalardır.

Boya gereksinimini ortadan kaldırarak her türlü iç mekan uygulamalarında kullanılabilen, üzeri farklı özellikte, değişik renk ve desende folyo ile kaplı, otoklavda sertleştirilmiş doğal lifli çimento esaslı levhalardır.